+90 ( 232 ) 376 89 42 Danışma Hattı
info@normsomun.com Destek Bilgi Adresi

Haberler

27 Aralık, 2017

Bowling Ligi’nde İzmir ikincisi Norm Holding

Şirketlerin eğlence dolu rekabeti “Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi”nde 2017’nin son karşılaşmaları …… tarihleri arasında gerçekleşti. 11. Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi finalinde Norm Holding İzmir ikincisi oldu.
21 Aralık, 2017

Norm Cıvata, Ar-Ge’de de birinci

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen özel sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde 'metal ürünler' kategorisinde 2016 yılı Türkiye birinciliğini Norm Holding’e bağlı Norm Civata kazandı.
30 Kasım, 2017

Norm Holding, itelligence ile dijital dönüşüm yolculuğunu başlatıyor!

Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’nin lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan, üretimini son 10 yılda 4 katına çıkaran Norm Holding, dijital dönüşüm yolculuğunda stratejik çözüm ortağı olarak itelligence’ı seçti. Başta otomotiv ve beyaz eşya olmak üzere, 44 yıldır mobilyadan inşaat ve makineye kadar birçok alan ve sektörde faaliyet gösteren Norm Holding, itelligence’ın sunduğu uçtan uca SAP çözümleriyle, BT altyapısını sadeleştirerek tüm iş süreçlerini ve 9 ayrı üretim tesisini tek merkezden yönetecek. Ocak 2019’da sona ermesi planlanan projede, şirketin dijital dönüşüm sürecinde, SAP’nin en yeni çözümleri devreye alınarak iş süreçleri sadeleşecek ve önemli bir verimlilik artışı sağlanacak.
08 Kasım, 2017

Kamil Başaran Norm Holding CEO’su oldu

Kısa bir süre önce holding yapılanmasını başarı tamamlayan Türkiye’nin bağlantı elemanları piyasası lideri olan Norm Holding, deneyimli yöneticilerden Kamil Başaran’ı da CEO’luk görevine getirdi.
05 Ekim, 2017

Mesleki eğitimde “Norm”ları belirliyor Norm Mesleki Eğitim Şubeleri’nde ders başı heyecanı

İzmir’in endüstri devi Norm Grup, bünyesinde bulundurduğu mesleki eğitim merkezleriyle, mesleki eğitimde de normları belirliyor. Bugüne kadar yüzlerce genci iş dünyasına kazandıran Norm Mesleki Eğitim Şubeleri’nde, yeni eğitim yılı açılış heyecanı yaşandı.
27 Eylül, 2017

Nedim Uysal’a Salihli TSO’dan Onur ödülü

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ekonomi Ödülleri Töreni’nde, Norm Grup Kurucu Onursal Başkanı Nedim Uysal’a “Onur Ödülü” verdi. Yapılan törenle ödülünü alan Uysal,Salihlili olmaktan gurur duyduğunu belirterek, kendisini bu ödüle layık gören Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür etti.
17 Ağustos, 2017

Bakan Özlü’den Norm Grubu’na tam not Yerli üretime Bakan Özlü’den tam destek Komisyon üyeleri Uysal ve NRM Makina’yı ziyaret etti

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bağlantı elemanları sektöründe Türkiye’nin en büyük gruplarından biri olan Norm Grubu’na ait Uysal Makina ve NRM Makina firmalarına tam not verdi. Bakan Özlü, yerli üretim yaparak ithalatın önüne geçen 2 firmanın yönetici ve çalışanlarını da kutladı. İzmir’e 3 günlük inceleme gezisi gerçekleştiren Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyeleri ile Norm Grubu firmalarını gezen Bakan Özlü, Komisyon Başkanı Ziya Altunyıldız ile birlikte Norm Grubu Kurucu Onursal Başkanı Nedim Uysal’dan bilgi aldı.
03 Ağustos, 2017

Norm Somun Tasarım Merkezi olarak onaylandı

22 Mayıs 2017 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda gerçekleştirdiğimiz sunum ile başarıyla sonuçlandı ve Tasarım Merkezi Belgesini almaya hak kazandık. Norm Somun Tasarım Merkezi’nde 12’si Mühendislik Hizmetleri Departmanından, 3’ü de Süreç Geliştirme Departmanından olmak üzere toplamda 15 personel bulunmakta.
02 Ağustos, 2017

Norm Grubu Salihli Fabrikaları Otomotiv devlerinden tam not aldı

Kurulduğu günden bu yana hep daha iyiyi hedefleyen Norm Salihli Fabrikaları Otomotiv devlerinden tam not aldı.
01 Ağustos, 2017

Norm Bilgi İşlem ekibi IAS Kullanıcı Günleri’ne ev sahipliği yaptı

Firmamız bünyesinde düzenlenen ve aynı çözümü kullanan kullanıcılar ile bilgi alışverişi ve network geliştirmek üzre düzenlenen günde; IAS Kullanıcı Grubu Lideri ve Etkinlik Moderatörü Ahmet Oturgan(Norm Cıvata Bilgi İşlem’de Talep Yönetimi), Serpil Altaş (Ege Ev Ürünleri ), Mürsel Demir(Standart Cıvata) Versiyon 603’den 604’e geçiş, Serkan Akgündüz(Norm Cıvata) Edi Uygulamaları, Orkun Ünlü(Norm Cıvata) El Teminali Uygulamaları, Çağatay Tünk ( Norm Cıvata) İnsan Kaynakları Uygulamaları konusunda sunumlarını gerçekleştirdiler.
22 Temmuz, 2017

Norm Ailesi geleneksel sünnet şöleninde buluştu

Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’de lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan Norm Grubu şirketleri çalışanları, her yıl geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet şöleninde buluştu.
12 Temmuz, 2017

Norm Cıvata Çıtayı Yükseltiyor

Norm Cıvata San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı Türkiye’nin “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2016 yılı listesindeki yerini yükselerek korudu. Norm Cıvata geçen yıl 230. Sıradan girdiği listede bu sene 13 basamak yükselerek 217. Sıraya çıktı. Norm Cıvata ayrıca 44 yıllık serüvenini Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan 2016 yılında en çok ihracat yapan firmalar listesinde 44 sıra birden yükselip ilk 200’e girerek taçlandırdı.
03 Temmuz, 2017

Norm Grubu AÇEV Eğitimlerinde

Anne Çocuk Eğitim Vakfı ve iş ortağımız Ford Otosan işbirliği ile devam eden “ Ülkem için Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyorum” projesinde Norm Grubu olarak yer almaktayız. Proje ile ilgili 3 günlük eğiticinin eğitimi alan değerli mesai arkadaşlarımız; Kurumsal İletişim Uzmanı Mine Taneri ve Pazarlama Uzmanı Erman Uysal önümüzdeki 6 ay süresince Grubu şirketlerimizde aynı konu başlığı altında bu eğitimi vererek konuyla ilgili işyerindeki ve sosyal hayattaki farkındalıkları güçlendirmeye çalışacaklardır.
10 Haziran, 2017

Kalpten adımları NORM Grubu olarak destekledik

Ege Artı Engelli Bireylerin Eğitimi ve Geliştirme Derneği tarafından ‘’ Farkında olmak, çözüm üretmenin ilk adımıdır.’’ düşüncesinden yola çıkılarak düzenlenen ‘’Kalpten Adımlar’’ defilesine sponsor olan Norm Grubu’na desteklerinden ötürü Fahriye Tuğcu tarafından Norm Grubu Kurumsal İletişim Uzmanı Burçay Güngüler’e plaket sunuldu.
09 Haziran, 2017

Norm Mesleki Eğitim Birimlerinde Karne Sevinci

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde ve Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nde Norm Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri 2016-2017 eğitim ve öğretim döneminin sonunda karnelerini aldılar.
31 Mayıs, 2017

Norm Futbol Takımı Business Cupta Türkiye İkincisi Oldu

İstanbul, İzmir, Ankara, Konya ve Adana'da yılda bahar ve güz dönemi olmak üzere yılda 2 kez düzenlenen, şirket çalışanlarından oluşan takımların yarıştığı, Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı şirketler arası futbol ligi olan Business Cup'ta 2017 Türkiye şampiyonu Antalya Adora Golf Resort Hotel’de düzenlenen finalde belirlendi.
23 Mayıs, 2017

Norm Sanat Galerisi sezonun ilk sergisinde Zeki Serbest’i ağırlıyor

Türk sanayinin öncü kuruluşlarından Norm Cıvata; İzmir Atatürk Organize Sanayii Bölgesi’nde 14 yıldır faaliyet gösteren sanat galerisinde 2017 yılında sezonun ilk sergisinde ressam Zeki Serbest’i ağırlıyor.
17 Mayıs, 2017

Yönetim Kurulu Başkanımız öğrencilerle buluştu

Norm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal; Özel İAOSB Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne konuk oldu.
11 Mayıs, 2017

ERP Farkındalık Günleri’nde öğrenciler ile buluştuk

Üniversite öğrencilerine deneyim paylaşımı ve iş hayatında karşılaşabilecekleri sorunları kurumsal kaynak planlama metodolojisi ile çözmelerinin öneminin anlatıldığı ERP Farkındalık etkinliklerine katıldık.
10 Mayıs, 2017

50’inci yıla özel sponsorluk

Türk Eğitim Vakfı (TEV) İzmir Şubesi 50. Yılını İzmir’de Berna Laçin, Çiğdem Erken ve Çağan Irmak’ın katıldığı özel bir konserle kutladı.
08 Mayıs, 2017

Norm Runners Wing for Life’ta Koşamayanlar için Koştu

24 farklı ülkede aynı anda start alan ve dünya genelinde 155 bin kişinin koşamayanlar için koştuğu, omurilik zedelenmelerinin tedavisi yolunda yapılan araştırmalara kaynak sağlamayı amaçlayan Wings for Life World Run’a Norm Runners grubu olarak katıldık. Koşamayanlar için koştuk.
25 Nisan, 2017

Norm Sanat Galerisi’nin sergisine yoğun ilgi

Norm Grubu’nun bünyesinde yer alan Sanat Galerisi’nde faaliyet gösteren İzmirli sanatçıların 50’ye yakın eserinden oluşan serginin açılışı, protokolün ve sanatseverlerin katılımıyla açıldı.
19 Nisan, 2017

NRM Makine Egod’un 22. Yaş kutlamalarına sponsor oldu

Ege Otomotiv Derneği( EGOD) kuruluşunun 22.ci yılını Endüstri 4.0 paneli ile kutladı. EGOD ve Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği Federasyonu( Basifed) işbirliği ve NRM Mühendislik Makine katkıları ile Tepekule Kongre Merkezi’nd egerçekleşen panalde Siemens İcra Kurulu Üyesi Ali Rıza Ersoy, Endüstri 4.0 devrimini tüm yönleri ile anlattı.
06 Nisan, 2017

Norm Ar-Ge’den Haberler

Bu yıl 3.sü düzenlenen Uluslararası Demir Çelik Sempozyumuna Ar-Ge ekibi tarafından hazırlanan 2 makale ile katılım sağlanmıştır.
02 Nisan, 2017

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Norm Grubu Ar-Ge merkezini ziyaret etti

İzmir programı kapsamında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesine (İAOSB) ziyaret ederek Norm Cıvata tesislerini ve özellikle grubumuzun Ar-Ge alanında yaptığı çalışmaları yerinde inceleme fırsatı buldu. Burada gerçekleşen toplantıya; Kurucu Onursal Başkanımız Nedim Uysal, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Uysal, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Uğurtaş ve iş adamları katıldı.
29 Mart, 2017

Norm Cıvata Dünyada En Kapsamlı Bağlantı Elemanları Fuarı Fastener Fair Stuttgart’ta Yerini Aldı

Sektörün en büyük Türk sermayeli markası ve ihracat lideri Norm Civata, iki yılda bir Stuttgart’ta düzenlenen ve Avrupa’nın en prestijli bağlantı elemanları fuarı olan “ Fastener Fair Stuttgart’ta” yerini aldı.
09 Şubat, 2017

Norm Cıvata Ar-Ge Merkezi Ege Üniversitesinde Makine Mühendisi adaylarıyla buluştu.

Norm Cıvata tarafından, Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü Makine Elemanları dersinde “Bağlantı Elemanları Teknik Eğitimi” gerçekleştirilmiştir.
04 Ocak, 2017

Norm Grup şirketleri çalışanları Kızılay’a kan bağışında bulunarak pek çok kişiye can oldular.

Ege Bölge Müdürü Gökay Gök tarafından yazılan teşekkür mektubunu paylaşarak tüm çalışanlarımıza biz de duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerimiz iletiyoruz.
05 Aralık, 2016

Norm Ar-Ge Inovasyon Haftasında

8-9-10 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Türkiye İnovasyon Haftası’na Norm Cıvata’yı temsilen Ar-Ge mühendislerimiz Cenk Kılıçaslan ve Buğra Karahan katılmışlardır. Etkinlikte yer alan standımızda patentli ürünlerimizi ve bu sene içerisinde aldığımız ödülleri sergileyerek, ödülleri içeren poster, patentli ve özel ürünlerimiz sergilenmiştir.
27 Kasım, 2016

AOSB Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması’ndan Ödüller ile döndük

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İAOSB Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması’na 4 proje ile katılan Norm Cıvata “ Geometri ve İmalat Faktörlerinin Bağlantı Elemanları Yorulma Ömürlerine Etkisinin Tespiti ve Yorulma Ömrü arttırılmış Hafifletilmiş Bağlantı Elemanı Tasarım ve Üretimi” projesi ile 3. Lük ödülü kazanırken, NOW( sadece bağlama yönünde döndürülebilen, yüksek tork değerlerinde bağlantı yapmaya imkan veren bağlantı elemanı formu ve bağlama aparatı) ve Fasti Norm( Kaynaksız Birleştirme sağlayan bağlantı elemanlarında dönmeyi engelleyici kafa- altı formu) projeleri ile mansiyon ödülü kazandı.
23 Kasım, 2016

NORM Cıvata Volkswagen Uluslararası Tedarikçi Fuarında(IZB) misafirlerini ağırladı

Otomotiv sektörünün lider oyuncusu Volkswagen'in yan sanayileri icin iki senede bir Wolsburg’da düzenledigi uluslararası tedarikçi fuarında (IZB)Norm Civata standı büyük ilgi gördü.
15 Kasım, 2016

2. Norm Grubu Resim Yarışması sonuçlandı

Norm Grubu çalışanlarının çocuklarına yönelik yapılan resim yarışmasında bu yıl;
29 Ekim, 2016

Norm Cıvata Las Vegas’ta ürünlerini sergiledi

Her yıl Ekim ayının son haftalarında Las Vegas’ta gerçekleşen Amerika Bağlantı Elemanları Fuarı’na bu yıl firmamızı temsilen...
27 Ekim, 2016

Cumhuriyet Kupasına Sponsor Olduk

Bu yıl İzmir’de Cumhuriyet Bayramı coşkusu, İzmir Atlıspor Kulübü’nde düzenlenen Cumhuriyet Kupası Engel Atlama Yarışmaları ile taçlandırıldı.
24 Ekim, 2016

Öğrencilerle buluşmaya devam ediyoruz!

Norm Grubu Kurumsal İletişim Uzmanı Burçay Erenay Güngüler Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi ikinci sınıf öğrencilerinin “Halkla İlişkilerde Meslek Seminerleri” dersinin konuğu olarak öğrencilerle buluştu.
23 Ekim, 2016

NORM Endüstriyel İşbirliği Günlerinde

Savunma ve Sanayi Müsteşarlığı himayesinde Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) ve abe (advanced business events) tarafından organize edilen “Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri”nden 3ncüsü 11-13 Ekim 2016 tarihlerinde Congresium-Ankara Kongre Merkezi’nde gerçekleşmiştir.
13 Ağustos, 2016

Norm Ailesi Toplu Sünnet Töreninde Buluştu

Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’de lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan Norm Grubu şirketleri çalışanları...
17 Mart, 2016

Norm Cıvata Türkiye İnovasyon Haftası’nda

Türkiye İnovasyon Haftası 2016 Anadolu Buluşmaları kapsamında düzenlenecek etkinlikler dizisi bu yıl İzmir'de başladı...
01 Şubat, 2016

Salihli iş dünyası vergi onuru yaşadı

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, en çok kurumlar ve gelir vergisi ödeyen, en çok ihracat yapan, en çok istihdam sağlayan üyelerine plaket sundu. Oda yönetimi, 45 yıllık faal üyelerini ve büyümede Türkiye genelinde ilk 100’e giren OSB’deki iki firmayı da ödüllendirdi.
Fırsat ve yeniliklerden haberdar olmak için E-bültene kaydol!