+90 ( 232 ) 376 89 42 Danışma Hattı
info@normsomun.com Destek Bilgi Adresi

Haberler

31 Mayıs, 2017

Norm Futbol Takımı Business Cupta Türkiye İkincisi Oldu

İstanbul, İzmir, Ankara, Konya ve Adana'da yılda bahar ve güz dönemi olmak üzere yılda 2 kez düzenlenen, şirket çalışanlarından oluşan takımların yarıştığı, Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı şirketler arası futbol ligi olan Business Cup'ta 2017 Türkiye şampiyonu Antalya Adora Golf Resort Hotel’de düzenlenen finalde belirlendi.
23 Mayıs, 2017

Norm Sanat Galerisi sezonun ilk sergisinde Zeki Serbest’i ağırlıyor

Türk sanayinin öncü kuruluşlarından Norm Cıvata; İzmir Atatürk Organize Sanayii Bölgesi’nde 14 yıldır faaliyet gösteren sanat galerisinde 2017 yılında sezonun ilk sergisinde ressam Zeki Serbest’i ağırlıyor.
17 Mayıs, 2017

Yönetim Kurulu Başkanımız öğrencilerle buluştu

Norm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal; Özel İAOSB Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne konuk oldu.
10 Mayıs, 2017

50’inci yıla özel sponsorluk

Türk Eğitim Vakfı (TEV) İzmir Şubesi 50. Yılını İzmir’de Berna Laçin, Çiğdem Erken ve Çağan Irmak’ın katıldığı özel bir konserle kutladı.
08 Mayıs, 2017

Norm Runners Wing for Life’ta Koşamayanlar için Koştu

24 farklı ülkede aynı anda start alan ve dünya genelinde 155 bin kişinin koşamayanlar için koştuğu, omurilik zedelenmelerinin tedavisi yolunda yapılan araştırmalara kaynak sağlamayı amaçlayan Wings for Life World Run’a Norm Runners grubu olarak katıldık. Koşamayanlar için koştuk.
25 Nisan, 2017

Norm Sanat Galerisi’nin sergisine yoğun ilgi

Norm Grubu’nun bünyesinde yer alan Sanat Galerisi’nde faaliyet gösteren İzmirli sanatçıların 50’ye yakın eserinden oluşan serginin açılışı, protokolün ve sanatseverlerin katılımıyla açıldı.
19 Nisan, 2017

NRM Makine Egod’un 22. Yaş kutlamalarına sponsor oldu

Ege Otomotiv Derneği( EGOD) kuruluşunun 22.ci yılını Endüstri 4.0 paneli ile kutladı. EGOD ve Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği Federasyonu( Basifed) işbirliği ve NRM Mühendislik Makine katkıları ile Tepekule Kongre Merkezi’nd egerçekleşen panalde Siemens İcra Kurulu Üyesi Ali Rıza Ersoy, Endüstri 4.0 devrimini tüm yönleri ile anlattı.
02 Nisan, 2017

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Norm Grubu Ar-Ge merkezini ziyaret etti

İzmir programı kapsamında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesine (İAOSB) ziyaret ederek Norm Cıvata tesislerini ve özellikle grubumuzun Ar-Ge alanında yaptığı çalışmaları yerinde inceleme fırsatı buldu. Burada gerçekleşen toplantıya; Kurucu Onursal Başkanımız Nedim Uysal, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Uysal, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Uğurtaş ve iş adamları katıldı.
29 Mart, 2017

Norm Cıvata Dünyada En Kapsamlı Bağlantı Elemanları Fuarı Fastener Fair Stuttgart’ta Yerini Aldı

Sektörün en büyük Türk sermayeli markası ve ihracat lideri Norm Civata, iki yılda bir Stuttgart’ta düzenlenen ve Avrupa’nın en prestijli bağlantı elemanları fuarı olan “ Fastener Fair Stuttgart’ta” yerini aldı.
09 Şubat, 2017

Norm Cıvata Ar-Ge Merkezi Ege Üniversitesinde Makine Mühendisi adaylarıyla buluştu.

Norm Cıvata tarafından, Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü Makine Elemanları dersinde “Bağlantı Elemanları Teknik Eğitimi” gerçekleştirilmiştir.
04 Ocak, 2017

Norm Grup şirketleri çalışanları Kızılay’a kan bağışında bulunarak pek çok kişiye can oldular.

Ege Bölge Müdürü Gökay Gök tarafından yazılan teşekkür mektubunu paylaşarak tüm çalışanlarımıza biz de duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerimiz iletiyoruz.
05 Aralık, 2016

Norm Ar-Ge Inovasyon Haftasında

8-9-10 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Türkiye İnovasyon Haftası’na Norm Cıvata’yı temsilen Ar-Ge mühendislerimiz Cenk Kılıçaslan ve Buğra Karahan katılmışlardır. Etkinlikte yer alan standımızda patentli ürünlerimizi ve bu sene içerisinde aldığımız ödülleri sergileyerek, ödülleri içeren poster, patentli ve özel ürünlerimiz sergilenmiştir.
27 Kasım, 2016

AOSB Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması’ndan Ödüller ile döndük

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İAOSB Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması’na 4 proje ile katılan Norm Cıvata “ Geometri ve İmalat Faktörlerinin Bağlantı Elemanları Yorulma Ömürlerine Etkisinin Tespiti ve Yorulma Ömrü arttırılmış Hafifletilmiş Bağlantı Elemanı Tasarım ve Üretimi” projesi ile 3. Lük ödülü kazanırken, NOW( sadece bağlama yönünde döndürülebilen, yüksek tork değerlerinde bağlantı yapmaya imkan veren bağlantı elemanı formu ve bağlama aparatı) ve Fasti Norm( Kaynaksız Birleştirme sağlayan bağlantı elemanlarında dönmeyi engelleyici kafa- altı formu) projeleri ile mansiyon ödülü kazandı.
23 Kasım, 2016

NORM Cıvata Volkswagen Uluslararası Tedarikçi Fuarında(IZB) misafirlerini ağırladı

Otomotiv sektörünün lider oyuncusu Volkswagen'in yan sanayileri icin iki senede bir Wolsburg’da düzenledigi uluslararası tedarikçi fuarında (IZB)Norm Civata standı büyük ilgi gördü.
15 Kasım, 2016

2. Norm Grubu Resim Yarışması sonuçlandı

Norm Grubu çalışanlarının çocuklarına yönelik yapılan resim yarışmasında bu yıl;
29 Ekim, 2016

Norm Cıvata Las Vegas’ta ürünlerini sergiledi

Her yıl Ekim ayının son haftalarında Las Vegas’ta gerçekleşen Amerika Bağlantı Elemanları Fuarı’na bu yıl firmamızı temsilen...
27 Ekim, 2016

Cumhuriyet Kupasına Sponsor Olduk

Bu yıl İzmir’de Cumhuriyet Bayramı coşkusu, İzmir Atlıspor Kulübü’nde düzenlenen Cumhuriyet Kupası Engel Atlama Yarışmaları ile taçlandırıldı.
26 Ekim, 2016

Norm İnovasyonda Hız Kesmiyor

Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’de lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan Norm Grubu lokomotif şirketi Norm Cıvata: Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bu yıl 5.si düzenlenen özel sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi “ metal ürünler” kategorisinde 2015 yılı Türkiye 1.si oldu.
25 Ekim, 2016

Norm Ar-Ge’den Stuttgart çıkarması

Norm Ar-Ge Merkezi Müdürümüz Umut İnce ve Ar-Ge mühendisimiz Cenk Kılıçaslan 7 Eylül’de Stuttgart Almanya’da gerçekleşen 49. Uluslararası Soğuk Dövmeciler Birliği’nin düzenlediği organizasyona katılarak Norm Grubunu temsil etmişlerdir.
24 Ekim, 2016

Öğrencilerle buluşmaya devam ediyoruz!

Norm Grubu Kurumsal İletişim Uzmanı Burçay Erenay Güngüler Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi ikinci sınıf öğrencilerinin “Halkla İlişkilerde Meslek Seminerleri” dersinin konuğu olarak öğrencilerle buluştu.
23 Ekim, 2016

NORM Endüstriyel İşbirliği Günlerinde

Savunma ve Sanayi Müsteşarlığı himayesinde Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) ve abe (advanced business events) tarafından organize edilen “Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri”nden 3ncüsü 11-13 Ekim 2016 tarihlerinde Congresium-Ankara Kongre Merkezi’nde gerçekleşmiştir.
20 Ekim, 2016

Norm Cıvata Las Vegas Bağlantı Elemanları Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak

Dünyanın en kapsamlı bağlantı elemanları fuarlarından biri olan ve her yıl Ekim ayında Las Vegas’ta gerçekleşen Amerika Bağlantı Elemanları Fuarı’na Norm Cıva’ta bu yılda katılacak.
17 Ekim, 2016

IZB fuarı için geri sayım başladı

Volkswagen firmasının iki senede bir global tedarikçilerini ağırladığı IZB Wolsburg fuarı bu yıl 18-19-20 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.
13 Ağustos, 2016

Norm Ailesi Toplu Sünnet Töreninde Buluştu

Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’de lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan Norm Grubu şirketleri çalışanları...
05 Ağustos, 2016

Norm Cıvata Başarı Grafiğini Yükseltiyor

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın önde gelen bağlantı elemanları üreticisi Norm Cıvata San. Ve Tic. A.Ş başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.
22 Temmuz, 2016

Norm Ar-Ge Faaliyetlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Norm Ar-Ge’den bölüm müdürü Umut İnce ve araştırma mühendisi Aysel Bıyık iki ayrı toplantıda katılım sağlayarak Norm Grubu’nu temsil etmişlerdir.
25 Nisan, 2016

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Norm Cıvata’ya ödül

Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’de lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan Norm Grubu lokomotif şirketi Norm Cıvata; Bilim- Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen Verimlilik Projeleri yarışması kapsamında Büyük Ölçekli işletme Ar-Ge kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
23 Nisan, 2016

Noya’nın kalbi bu kez Miyase İnceer İlkokulu öğrencileri için attı

Birimiz hepimiz, hepimiz toplum için sloganı ile farklı dönemlerde farklı kurumlara destekte bulunan No-Ya ( Norm Yardım) klübü bu kez Menemen’de bulunan Miyase İnceer İlkokulu’nu desteklemek üzere kolları sıvadı.
11 Nisan, 2016

HAVATEK’in 30. yılı şerefine düzenlenen karma sergi Norm Sanat Galerisi'nde Sanat Severler ile buluştu

Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşlarından Havatek Sanayi Ticaret A.Ş 30. kuruluş yıldönümünü karma sanat sergisi ile kutladı. Norm Sanat Galeri’sinde düzenlenen etkinliğin açılışına kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
17 Mart, 2016

Norm Cıvata Türkiye İnovasyon Haftası’nda

Türkiye İnovasyon Haftası 2016 Anadolu Buluşmaları kapsamında düzenlenecek etkinlikler dizisi bu yıl İzmir'de başladı...
01 Şubat, 2016

Salihli iş dünyası vergi onuru yaşadı

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, en çok kurumlar ve gelir vergisi ödeyen, en çok ihracat yapan, en çok istihdam sağlayan üyelerine plaket sundu. Oda yönetimi, 45 yıllık faal üyelerini ve büyümede Türkiye genelinde ilk 100’e giren OSB’deki iki firmayı da ödüllendirdi.
30 Aralık, 2015

Norm Grubu Çok Özel bir Sergiye Sponsor oldu

Rahmi M. Koç Müzesi, merhum Mustafa V. Koç’un renkli kişiliğini yansıtan çok özel iki sergiye ev sahipliği yapıyor. Ralli sporunun tarihini yeni nesillere aktarmayı hedefleyen ‘Retro Ralli Sergisi’ 30 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilir.
Fırsat ve yeniliklerden haberdar olmak için E-bültene kaydol!